04 Августа 2020

Заявление Group DF относительно решения Хозяйственного суда города Киева от 29 июля 2020 года


29 липня 2020 року рішенням Господарського суду міста Києва були повністю задоволені позовні вимоги компаній «Рівнеазот», «Черкаський «Азот» і «Сєверодонецьке об’єднання «Азот» (всі входять в азотний бізнес Group DF) до АМКУ про визнання недійсним Рішення АМКУ № 598-р «Про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, накладення штрафу та примусового розділу».

За результатами оцінки наданих позивачами доказів, суд прийняв рішення на користь підприємств азотного бізнесу Group DF.

Таким чином, позивачі довели безпідставність висновків АМКУ в тому, що підприємства азотного бізнесу Групи займали монопольне (домінуюче) становище на ринку азотних мінеральних добрив в 2014-2017 роках і зловживали цим положенням. Судове рішення означає також незаконність рішення про примусовий поділ активів азотного бізнесу Групи і про накладення штрафу, прийнятого фактично одноосібно попереднім керівником АМКУ.

Як тільки адвокати Групи отримають повний текст рішення господарського суду міста Києва на руки, воно буде поширене серед українських та міжнародних ЗМІ з відповідними коментарями представників Групи.