15 Мая 2020

Черкаський «Азот» придбав апарат штучної вентиляції легень для черкаської інфекційної лікарні


Апарат штучної вентиляції легень «BLIZAR» придбав Черкаський «Азот» в рамках боротьби з епідемією коронавірусу. Його було отримано поштою та доставлено до Черкаської інфекційної лікарні.

Нагадаємо, що ПрАТ «АЗОТ» стало одним із учасників благодійного фонду «Черкаси проти COVID-19» та спрямовує кошти на придбання всього необхідного для міста.

«Ми мали лише один апарат ШВЛ, який з початком епідемії нам передала третя міська лікарня. Натомість захворюваність зростає, а разом з нею – і гостра потреба в дихальній апаратурі. Тому ми дуже вдячні «Азоту» за таку підтримку», – зазначила Світлана Волгіна, директор КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня».

Загалом ПрАТ «АЗОТ» вже спрямувало на боротьбу з епідемією 1 млн 200 тис грн.

 «Наразі одним з найважливіших завдань для міста є збільшення в лікарнях кількості дихальної апаратури для порятунку тяжкохворих на коронавірус. Виконати його не просто через високу вартість таких апаратів. Проте кожен з них – це чиїсь врятовані життя. Тому ми вирішили в першу чергу придбати апарат штучної вентиляції легенів. Ще 400 тис грн спрямовано на придбання масок», – розповів Віталій Скляров, Голова Правління ПрАТ «АЗОТ».

Крім того, «Азот» безкоштовно забезпечує заклади міста рідким киснем, що використовується для роботи дихальної апаратури. Станом на сьогодні його вже поставлено на 200 тис грн.