Group DF - диверсифікована міжнародна група компаній, основні інвестиції якої зосереджені в азотному, титановому та газовому бізнесах. |
15 Квітня 2020 Cєвєродонецький «Азот» у 1 кварталі наростив випуск мінеральних добрив у 7 разівУ першому кварталі 2020 року «Сєвєродонецький «Азот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, випустив 180,21 тис. тонн мінеральних добрив, що на 729% більше, ніж за аналогічний період минулого року (24,71 тис. тонн). За підсумками першого кварталу підприємством випущено 141,61 тис. тонн аміачної селітри, 32,03 тис. тонн карбаміду, 2,81 тис. тонн аміаку водного технічного, 3,76 тис. тонн КАС (карбамідо-аміачна суміш).
«Цього року підприємство поступово «набирає обертів» через те, що у березні було відновлено повний виробничий цикл і запущено виробництво аміаку. Зростання виробництва власного аміаку дало можливість нарощувати випуск мінеральних добрив – аміачної селітри, карбаміду, КАС. Аміачна селітра разом з КАС залишаються найбільш затребуваними продуктами. Разом з тим, цього року випало мало опадів, мало вологи, і ми бачимо, як підвищується попит на водний аміак і карбамід. Підприємство відновлює свою працездатність, незважаючи на особливу ситуацію в країні та особливі умови роботи на період карантину. Усі контракти з фермерами повністю виконуються, і посівна пройде без збоїв з боку нашого підприємства, – прокоментував Леонід Бугайов, Голова Правління ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ». Леонід Бугайов також зазначив, що хімічна галузь сьогодні «працює, як годинник» і є однією з небагатьох галузей країни, яка демонструє зростання. Українські хіміки у першому кварталі цього року виробили мінеральних добрив на 170 тис. тонн більше, ніж за такий самий період у 2019 році.
«За нашою інформацією, у квітні українські підприємства, і наше також, планують ще збільшити виробництво. Темп зростання виробництва буде адекватний платоспроможному попиту. Українська хімічна промисловість не словом, а ділом продовжить демонструвати агросектору, що є винятково надійним партнером. Те, що відбувається з хімією, – це лише початковий ефект від введеного ембарго на ввезення російських добрив. Хімія, зі своїми показниками зростання, наразі є драйвером не тільки для АПК, а й для всієї економіки країни. Країна вчиться захищатися у торгових війнах. За правильної промислової і протекціоністської політики хімія зростатиме ще більше і даватиме не лише робочі місця, а й ще більш відчутний внесок у валовий національний продукт країни», – підсумував Леонід Бугайов.
«Сєвєродонецький «Азот» входить до азотного бізнесу Group DF Дмитра Фірташа та є одним з найбільших платників податків Луганської області. Введення ембарго на ввезення добрив з РФ в квітні 2019 року дозволило українським хімічним підприємствам почати нарощування обсягів виробництва. На початку березня 2020 року на підприємстві було запущено власне виробництво аміаку і карбаміду. Раніше підприємство працювало на привізному аміаку і першому кварталі 2019 року підприємством було випущено 24 тис тонн мінеральних добрив (22,42 тис. тонн аміачної селітри, 0,48 тис. тонн аміаку водного технічного, 1,8 тис. тонн КАС (карбамідо-аміачна суміш). |